Nawigacja

 • WSPOMNIENIA O JASEŁKACH

  Dnia 18 stycznia w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe. Przygotowywanie widowiska przypominającego dzieje narodzin Jezusa weszło na stałe do kalendarza imprez szkoły. Przedsięwzięcie takie wymaga ogromu pracy i zaangażowania wielu osób. Praca z grupą sześćdziesięciu uczniów, to trudne wyzwanie, dlatego też owacje na stojąco jakie otrzymały dzieci po zakończeniu występu, były najwspanialszą nagrodą dla naszych Pań przygotowujących tegoroczny występ. Dziękujemy Pani Dyrektor Renacie Kowalczyk, Pani Barbarze Pyzio i Pani Jadwidze Trojnar, które tradycyjnie pracowały nad przedstawieniem. Wspaniała scenografia, efekty świetlne i akustyczne, nad którymi czuwał Pan Mieczysław Kowalczyk, stroje, kolędy śpiewane przez chór, współtworzyły niepowtarzalny klimat. Każdego roku zastanawiamy się, czym tym razem zaskoczą nas młodzi wykonawcy. W tym roku, nowością była scena kuszenia w raju oraz wspaniały taniec węża przygotowany pod kierunkiem Pani Grażyny Jarży. Bardzo cieszymy się, że swoją obecnością zaszczycili nas: Ksiądz Prałat Alfons Jurkiewicz, ks. Zbigniew Stokłosa, Pan Burmistrz Antoni Kopeć wraz z małżonką, sekretarz Gminy Pani Lucyna Garbaczonek wraz z mężem, dyrektor Caritas Małkowice Pan Marcin Seretny wraz z małżonką, Pan sołtys Hieronim Kuryś, radni Pani Katarzyna Łapińska -Szymańska i Sebastian Kotlarz, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Pani Henryka Rybak oraz Pani Halina Wisniowska przewodnicząca Związku Emerytów i Rencistów. Dziękujemy wszystkim gościom obecnym na widowni i rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów.

 • REKRUTACJA 2015/2016

  UWAGA RODZICE!

  Informujemy, że rekrutacja do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu (szkoła, przedszkole, roczne przygotowanie przedszkolne) rozpocznie się w miesiącu marcu, a wszelkie informacje oraz niezbędna dokumentacja zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej placówki po feriach zimowych.

  Dyrekcja
   

 • Nasza uczennica odniosła wielki sukces w konkursie Idiomy w obrazach, kategoria: części ciała. Więcej w zakładce Sukcesy uczniów.

 • Szopka bożonarodzeniowa

  Szopka bożonarodzeniowa wykonana przez Panie z naszej szkoły.

  Zdjęcie ukazało się w Gazecie Wrocławskiej. Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

  Link do zdjęcia z gazety

 • Wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat zachęcamy do udziału w konkursie "Europa in der Schule". Szczegóły znajdują się na podstronie naszej germanistki: Anna Puczyńska

 • ZAPROSZENIE NA JASEŁKA

  UCZNIOWIE SZKOŁY I GRONO PEDAGOGICZNE, SERDECZNIE ZAPRSZAJĄ MIESZKAŃCÓW SMOLCA I OKOLIC, NA TRADYCYJNE JASEŁKA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 18 STYCZNIA ( NIEDZIELA) O GODZINIE 16.30 W DUŻEJ SALI GIMNASTYCZNEJ.

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI

  W DNIU 15 STYCZNIA 2015 ROKU ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA PODSUMOWUJĄSE PRACĘ W PIERWSZYM PÓŁROCZU: 

  - GODZ. 17.00 - KLASY III - VI

  - GODZ. 18.30 - KLASY I - II

  - GODZ. 19.15 SPOTKANIE RADY RODZICÓW

 • Życzenia noworoczne

 •  W tym roku w akcję Szlachetna Paczka zaangażowały się wszystkie klasy IV-VI podzielone na 2 grupy - nadzorowane przez p. Katarzynę Trzepizur oraz p. Grażynę Jarżę. Sprawozdania z tych dwóch akcji można znaleźć w zakładce: Imprezy szkolne

 • Życzenia świąteczne

  Proszę kliknąć zieloną flagę

 • PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM

  W niedzielę 14 grudnia w naszej szkole odbył się tradycyjnie "Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy".Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za ogromne zainteresowanie i tak liczny udział mieszkańców w naszym przedsięwzięciu. Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie upominków, dekoracji oraz za wspaniałe wypieki,które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.Mamy nadzieję,że w kolejnych latach również będziecie Państwo z nami, a my zaskoczymy wszystkich kolejmymi pomysłami.

 • SPORTOWE MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

  Dnia 6 grudnia 2014 (sobota) odbył się XI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ FIRM O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM. W tym roku rywalizowało ze sobą siedem firm. Zwycięstwo odniosła Rada Sołecka, drugie miejsce Sąsiedzi Team, na podium znalazła się również reprezentacja Old Boys. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Przybyłek Team, Ogrodowa Team, reprezentacja Nauczycieli oraz OSP Smolec. Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz drobny upominek. 

 • W dniu 21 listopada w szkole podstawowej w Siechnicy odbyły się powiatowe zawody w mini koszykówce chłopców. Więcej w zakładce Sukcesy uczniów

 • PRZYPOMNIENIE DLA RODZICÓW!

  Przypominamy rodzicom, ,że dnia 12.12.2014 ( piątek) mija termin składania deklaracji związanych z organizacją opieki w dniach 22,23,24,29,30,31 grudnia oraz 2 i 5 srycznia 2015r.

 • KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie i Rodzice zapraszają dnia 14 grudnia 2014 roku (niedziela)  w godzinach 8.00 - 14.00 na coroczny kiermasz świąteczny w szkole w Smolcu. Będzie można kupić świąteczne ozdoby, upominki oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców naszych dzieci. 

 • 6 grudnia w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał konkursu KOMA. Więcej w zakładce Sukcesy uczniów.

 • ZEBRANIA

  W DNIU 16 GRUDNIA 2014 ROKU ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA DLA RODZICÓW:

  - GODZ. 17.00 KLAS III - VI

  - GODZ. 18.30 KLAS I - II

  ZAPRASZAMY

 • ZAPYTANIE O CENĘ

  OGŁOSZENIE

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu  informuje, że są przyjmowane oferty na wykonanie: „DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO PRZEDSZKOLA W SMOLCU”

  Opis zamówienia:

  1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Smolcu w okresie od dnia 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. w zakresie opisanym szczegółowo w specyfikacji rzeczowo-ilościowej zgodnie z załącznikiem nr 5– oddzielne wykazy zamawianych towarów żywnościowych danej części:

  Część 1. - świeże pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie

  Część 2. – świeże mięso drobiowe, wieprzowe, przetwory mięsne i podroby

  Część 3. – mleko i  przetwory mleczne

  Część 4. świeże owoce i warzywa

  Część 5.- mrożone  owoce,  warzywa i ryby

  Część 6. jajka

  Część 7. - artykuły ogólnospożywcze

  Termin składania ofert:

  do 28.11. 2014 roku do godz. 8.00

  Miejsce składania ofert: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, ulica Kościelna 2

   

  Forma składania ofert:

  Zgodnie z SIWZ

   

  Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, strona placówki www.zsp-smolec.edupage.org (zakładka Dokumenty szkolne/materiały do pobrania lub TUTAJ)

   

  Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych do kwoty   30 000 euro, wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu. 

   

   

 • Zapraszamy do udziału w konkursie niemiecko - angielskim. Więcej informacji na podstronach naszych germanistek - Anna Puczyńska lub Jolanta Bawełkiewicz

 • Dnia 5 listopada 2014 roku w naszą szkołę odwiedziła lektorka Deutsch–Wagen–Tour. Więcej w zakładce: Imprezy szkolne

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
  ul. Kościelna 2
  55-080 Kąty Wrocławskie
 • 71 316 84 61 szkoła
  71 316 84 51 przedszkole

Galeria zdjęć