Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
 
Strona główna
   
 • ZAPYTANIE O CENĘ

  OGŁOSZENIE

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu  informuje, że są przyjmowane oferty na wykonanie: „DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO PRZEDSZKOLA W SMOLCU”

  Opis zamówienia:

  1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Smolcu w okresie od dnia 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. w zakresie opisanym szczegółowo w specyfikacji rzeczowo-ilościowej zgodnie z załącznikiem nr 5– oddzielne wykazy zamawianych towarów żywnościowych danej części:

  Część 1. - świeże pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie

  Część 2. – świeże mięso drobiowe, wieprzowe, przetwory mięsne i podroby

  Część 3. – mleko i  przetwory mleczne

  Część 4. świeże owoce i warzywa

  Część 5.- mrożone  owoce,  warzywa i ryby

  Część 6. jajka

  Część 7. - artykuły ogólnospożywcze

  Termin składania ofert:

  do 28.11. 2014 roku do godz. 8.00

  Miejsce składania ofert: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, ulica Kościelna 2

   

  Forma składania ofert:

  Zgodnie z SIWZ

   

  Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, strona placówki www.zsp-smolec.edupage.org (zakładka Dokumenty szkolne/materiały do pobrania lub TUTAJ)

   

  Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych do kwoty   30 000 euro, wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu. 

   

   

 • IDIOMY - konkurs niemiecko - angielski

  Zapraszamy do udziału w konkursie niemiecko - angielskim. Więcej informacji na podstronach naszych germanistek - Anna Puczyńska lub Jolanta Bawełkiewicz

 • Deutsch–Wagen–Tour

  Dnia 5 listopada 2014 roku w naszą szkołę odwiedziła lektorka Deutsch–Wagen–Tour. Więcej w zakładce: Imprezy szkolne

 • Święto Niepodległości

  7 listopada odbyły się uroczystości z okazji koejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Więcej w zakładce Imprezy szkolne.

 • ZAPYTANIE O CENĘ

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu ogłasza, że są przyjmowane ofery na wykonanie zadania "DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO PRZEDSZKOLA W SMOLCU". Chętnych zapraszamy do pobrania dokumentów z zakładki - Dokumenty szkolne - PLIKI DO POBRANIA i składania ofert.

 • Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom zarówno ze szkoły, jak i z przedszkola, za mnóstwo zniczy. Ich ogień zapłonie już 1 listopada na kresowych cmentarzach. Dzięki Wam mogiła naszym przodków zostanie ocalona przed zapomnieniem.

 • Ognisko muzyczne - reklama

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO OGNISKA MUZYCZNEGO

   

  PROPONUJEMY LEKCJE INDYWIDUALNE :

   

  PIANINO , KEYBOARD , GITARA

  ZAJĘCIA PROWADZIMY RÓWNIEŻ DLA PRZEDSZKOLAKÓW!!!

  ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W SMOLCU UL.KOŚCIELNA 2 ORAZ W ŚWIETLICY SMOLECKIEJ OD GODZINY 8 RANO !!! JEST MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ NA MIEJSCU DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W FABRYCE TALENTÓW .

  WSZELKIE INFORMACJE I ZAPISY

  EDYTA KOSENDIAK DYREKTOR OGNISKA MUZYCZNEGO 603-679-957 EDITH7-75@o2.pl

  NASZE FILIE ZNAJDUJĄ SIĘ W SZKOŁACH W TYŃCU MAŁYM ORAZ W BIELANACH WROCŁAWSKICH . MUZYKUJEMY RÓWNIEŻ NA MAŚLICACH WROCŁAWSKICH , ZŁOTNIKACH ORAZ STABŁOWICACH .

 • Wycieczka kl. IV ab

  29 października klasy IV a i IV b wybrały się na wycieczkę do Jaworzyny Śląskiej. Więcej w zakładce Wycieczki.

 • Wycieczka prymusów 2014

  W piątek 10 października najwybitniejsi uczniowie klas piątych i szóstych pojechali na wycieczkę - nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce w minionym roku szkolnym do Parku Nauki i Ewolucji oraz Jura Parku w Krasiejowie. Więcej w zakładce Wycieczki.

 • Zapraszamy rodziców - Deutschwagen

  Informujemy, że 5. listopada, o godz. 9.00 odbędą się warsztaty z języka niemieckiego, które są nagrodą za wygranie konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języka Niemieckiego.

  Warsztaty będą przeprowadzone przez tzw. Deutschwagen.

  Serdecznie zapraszamy również Rodziców do wzięcia udziału w tych warsztatach (jako obserwatorzy, oczywiście).

  Nauczyciele języka niemieckiego

 • Zbiórka zniczy

  MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

  Tradycyjnie, jak co roku przed Dniem Zmarłych, uczniowie zbierają znicze przeznaczone na kresowe cmentarze. Akcja jest prowadzona pod patronatem Telewizji Wrocław i Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

  W naszej szkole rozpoczyna się zbiórka zniczy, która będzie trwała do 29 listopada. Ich ogień zapłonie 1 listopada na kresowych cmentarzach. Uczniowie tradycyjnie już od kilku lat inaugurują w ten sposób kolejną edycję telewizyjnej akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA. Znicze proszę składać przy akwariach.

  Dziękujemy

   

 • Głusujmy na nasze przedszkole

  30 września nasze przedszkolaki biły Rekord Guinnessa w największej liczbie osób jednocześnie szczotkujących zęby, a dziś potrzebują Państwa głosów w Konkursie Akademii Aquafresh – Relacja z Pastusiowego Rekordu Guinnessa !!!

  http://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs-filmowy-dla-przedszkoli/praca/312/konkurs-akademii-aquafresh-relacja-z-pastusiowego-rekordu-guinnessa.html

  Głos można oddawać 1 raz dziennie do 28 października !!! Liczymy na wsparcie !!!

   

 • PODZIĘKOWANIA

  DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ PRACOWNICY ZSP W SMOLCU SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA ŻYCZENIA ZŁOŻONE Z OKAZJI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ.

 • Dzień Nauczyciela

 • UBEZPIECZENIE

  UWAGA!

  Na prośby Rodziców termin wpłaty na ubezpieczenie został wydłużony do dnia 31 października 2014r.

 • Code Week

  Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie zapraszają dorosłych, by uczyć ich programowania w Scratchu.

   

 • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

  Drodzy Rodzice!

  W Menu po lewej stronie umieściliśmy link do logowania do dziennika elektronicznego:

  https://dziennik.librus.pl/

 • Sukcesy uczniów

  W 24. Biegu Solidarności, który odbywał się 6-go września 2014 Zespół Szkolno-Przedszkolny był reprezentowany przez 4 biegaczy. Więcej w zakładce: Sukcesy uczniów.

 • Festiwal Wrocławskich Krasnali

  Dnia 12.09.2014r. dzieci z grupy 0 D ubrały się całe na czerwono, założyły czerwone czapki na główki i wyruszyły na wycieczkę autokarową do Wrocławia. Więcej w zakładce: Imprezy przedszkolne.

 • Pani Dyrektor u Prezydenta Polski

  W dniu 12 września 2014 roku Pani Dyrektor Renata Kowalczyk na zaproszenie Starosty Powiatu Wrocławskiego oraz Wójta Gminy Kobierzyce uczestniczyła w spotkaniu z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Bronisławem Komorowskim. Z naszej gminy w spotkaniu udział wzięło sześć osób. Cieszy nas to wyróżnienie szczególnie dlatego, że jest ono uwieńczeniem bardzo dobrych wyników placówki.