Nawigacja

 • PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM

  W niedzielę 14 grudnia w naszej szkole odbył się tradycyjnie "Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy".Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za ogromne zainteresowanie i tak liczny udział mieszkańców w naszym przedsięwzięciu. Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie upominków, dekoracji oraz za wspaniałe wypieki,które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.Mamy nadzieję,że w kolejnych latach również będziecie Państwo z nami, a my zaskoczymy wszystkich kolejmymi pomysłami.

 • SPORTOWE MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

  Dnia 6 grudnia 2014 (sobota) odbył się XI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ FIRM O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM. W tym roku rywalizowało ze sobą siedem firm. Zwycięstwo odniosła Rada Sołecka, drugie miejsce Sąsiedzi Team, na podium znalazła się również reprezentacja Old Boys. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Przybyłek Team, Ogrodowa Team, reprezentacja Nauczycieli oraz OSP Smolec. Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz drobny upominek. 

 • W dniu 21 listopada w szkole podstawowej w Siechnicy odbyły się powiatowe zawody w mini koszykówce chłopców. Więcej w zakładce Sukcesy uczniów

 • PRZYPOMNIENIE DLA RODZICÓW!

  Przypominamy rodzicom, ,że dnia 12.12.2014 ( piątek) mija termin składania deklaracji związanych z organizacją opieki w dniach 22,23,24,29,30,31 grudnia oraz 2 i 5 srycznia 2015r.

 • KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie i Rodzice zapraszają dnia 14 grudnia 2014 roku (niedziela)  w godzinach 8.00 - 14.00 na coroczny kiermasz świąteczny w szkole w Smolcu. Będzie można kupić świąteczne ozdoby, upominki oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców naszych dzieci. 

 • 6 grudnia w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał konkursu KOMA. Więcej w zakładce Sukcesy uczniów.

 • ZEBRANIA

  W DNIU 16 GRUDNIA 2014 ROKU ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA DLA RODZICÓW:

  - GODZ. 17.00 KLAS III - VI

  - GODZ. 18.30 KLAS I - II

  ZAPRASZAMY

 • ZAPYTANIE O CENĘ

  OGŁOSZENIE

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu  informuje, że są przyjmowane oferty na wykonanie: „DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO PRZEDSZKOLA W SMOLCU”

  Opis zamówienia:

  1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Smolcu w okresie od dnia 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. w zakresie opisanym szczegółowo w specyfikacji rzeczowo-ilościowej zgodnie z załącznikiem nr 5– oddzielne wykazy zamawianych towarów żywnościowych danej części:

  Część 1. - świeże pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie

  Część 2. – świeże mięso drobiowe, wieprzowe, przetwory mięsne i podroby

  Część 3. – mleko i  przetwory mleczne

  Część 4. świeże owoce i warzywa

  Część 5.- mrożone  owoce,  warzywa i ryby

  Część 6. jajka

  Część 7. - artykuły ogólnospożywcze

  Termin składania ofert:

  do 28.11. 2014 roku do godz. 8.00

  Miejsce składania ofert: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, ulica Kościelna 2

   

  Forma składania ofert:

  Zgodnie z SIWZ

   

  Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu, strona placówki www.zsp-smolec.edupage.org (zakładka Dokumenty szkolne/materiały do pobrania lub TUTAJ)

   

  Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych do kwoty   30 000 euro, wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu. 

   

   

 • Zapraszamy do udziału w konkursie niemiecko - angielskim. Więcej informacji na podstronach naszych germanistek - Anna Puczyńska lub Jolanta Bawełkiewicz

 • Dnia 5 listopada 2014 roku w naszą szkołę odwiedziła lektorka Deutsch–Wagen–Tour. Więcej w zakładce: Imprezy szkolne

 • 7 listopada odbyły się uroczystości z okazji koejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Więcej w zakładce Imprezy szkolne.

 • ZAPYTANIE O CENĘ

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smolcu ogłasza, że są przyjmowane ofery na wykonanie zadania "DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO PRZEDSZKOLA W SMOLCU". Chętnych zapraszamy do pobrania dokumentów z zakładki - Dokumenty szkolne - PLIKI DO POBRANIA i składania ofert.

 • Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom zarówno ze szkoły, jak i z przedszkola, za mnóstwo zniczy. Ich ogień zapłonie już 1 listopada na kresowych cmentarzach. Dzięki Wam mogiła naszym przodków zostanie ocalona przed zapomnieniem.

 • Ognisko muzyczne - reklama

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO OGNISKA MUZYCZNEGO

   

  PROPONUJEMY LEKCJE INDYWIDUALNE :

   

  PIANINO , KEYBOARD , GITARA

  ZAJĘCIA PROWADZIMY RÓWNIEŻ DLA PRZEDSZKOLAKÓW!!!

  ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W SMOLCU UL.KOŚCIELNA 2 ORAZ W ŚWIETLICY SMOLECKIEJ OD GODZINY 8 RANO !!! JEST MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ NA MIEJSCU DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W FABRYCE TALENTÓW .

  WSZELKIE INFORMACJE I ZAPISY

  EDYTA KOSENDIAK DYREKTOR OGNISKA MUZYCZNEGO 603-679-957 EDITH7-75@o2.pl

  NASZE FILIE ZNAJDUJĄ SIĘ W SZKOŁACH W TYŃCU MAŁYM ORAZ W BIELANACH WROCŁAWSKICH . MUZYKUJEMY RÓWNIEŻ NA MAŚLICACH WROCŁAWSKICH , ZŁOTNIKACH ORAZ STABŁOWICACH .

 • 29 października klasy IV a i IV b wybrały się na wycieczkę do Jaworzyny Śląskiej. Więcej w zakładce Wycieczki.

 • W piątek 10 października najwybitniejsi uczniowie klas piątych i szóstych pojechali na wycieczkę - nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce w minionym roku szkolnym do Parku Nauki i Ewolucji oraz Jura Parku w Krasiejowie. Więcej w zakładce Wycieczki.

 • Zapraszamy rodziców - Deutschwagen

  Informujemy, że 5. listopada, o godz. 9.00 odbędą się warsztaty z języka niemieckiego, które są nagrodą za wygranie konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języka Niemieckiego.

  Warsztaty będą przeprowadzone przez tzw. Deutschwagen.

  Serdecznie zapraszamy również Rodziców do wzięcia udziału w tych warsztatach (jako obserwatorzy, oczywiście).

  Nauczyciele języka niemieckiego

 • Zbiórka zniczy

  MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

  Tradycyjnie, jak co roku przed Dniem Zmarłych, uczniowie zbierają znicze przeznaczone na kresowe cmentarze. Akcja jest prowadzona pod patronatem Telewizji Wrocław i Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

  W naszej szkole rozpoczyna się zbiórka zniczy, która będzie trwała do 29 listopada. Ich ogień zapłonie 1 listopada na kresowych cmentarzach. Uczniowie tradycyjnie już od kilku lat inaugurują w ten sposób kolejną edycję telewizyjnej akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA. Znicze proszę składać przy akwariach.

  Dziękujemy

   

 • Głusujmy na nasze przedszkole

  30 września nasze przedszkolaki biły Rekord Guinnessa w największej liczbie osób jednocześnie szczotkujących zęby, a dziś potrzebują Państwa głosów w Konkursie Akademii Aquafresh – Relacja z Pastusiowego Rekordu Guinnessa !!!

  http://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs-filmowy-dla-przedszkoli/praca/312/konkurs-akademii-aquafresh-relacja-z-pastusiowego-rekordu-guinnessa.html

  Głos można oddawać 1 raz dziennie do 28 października !!! Liczymy na wsparcie !!!

   

 • PODZIĘKOWANIA

  DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ PRACOWNICY ZSP W SMOLCU SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA ŻYCZENIA ZŁOŻONE Z OKAZJI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
  ul. Kościelna 2
  55-080 Kąty Wrocławskie
 • 71 316 84 61 szkoła
  71 316 84 51 przedszkole

Galeria zdjęć