• Nauczyciele:

      mgr Bogumiła Abramek
      Wychowawca kl. 2E
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: kształcenie zintegrowane

      mgr Jolanta Bawełkiewicz

      Wychowawca kl. 7E

      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język niemiecki

      mgr Magdalena Bronkowska
      Nauczyciel kontraktowy
      Specjalność: logopedia, terapeuta SI

      mgr Katarzyna Burnat
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: biologia stosowana, pedagogika ogólna z rewalidacją, rytmika

       

      mgr Renata Burzawa
      Wychowawca kl. 5C

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: plastyka, muzyka, rytmika

      mgr Jolanta Chmiel
      Wychowawca kl. 2D 
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: pedagogika rodzinna, pedagogika zdrowia z arteterapią, edukacja przedszkolna

      mgr Agnieszka Chudy

      Wychowawca kl. 1B 
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z diagnostyką pedagogiczną, resocjalizacja

      mgr Joanna Cywińska

      Wychowawca kl. 3D

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego, pomoc psychologiczno - pedagogiczna i interwencja kryzysowa

       

      mgr Małgorzata Demków 
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: wychowanie fizyczne

      mgr Michał Demski
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: matematyka

      mgr Anna Dudek - Duda

      Wychowawca kl. 2A

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym; terapia pedagogiczna

      mgr Iwona Dudzik

      Wychowawca kl. 3A

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: pedagogika opiekuńcza z terapią, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, terapia pedagogiczna z arteterapią

      mgr Anna Dulęba

      Wychowawca kl. 6C

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: nauczanie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne; resocjalizacja

      Wiesława Figiel

      Wychowawca kl. 1C

      nauczyciel mianowany

      absolwentka Studium Nauczycielskiego

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

      mgr Katarzyna Głuszczak
      Nauczyciel świetlicy

      Specjalność:

       

      mgr Anna Godzwon

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: matematyka,informatyka

       

      mgr inż. Marta Gołąb - Teodorowska
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: matematyka i informatyka

       

      mgr Małgorzata Grela
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: informatyka

       

      mgr Marcin Gryka
      Wychowawca kl. 4C
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: wychowanie fizyczne

       

      mgr Paulina Ignac
      Wychowawca kl. 4B
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: plastyka

      mgr Aneta Jakubiec - Pińczuk
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: psycholog, oligofrenopedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

      mgr Grażyna Jarża
      Wychowawca kl. 6B

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: wychowanie fizyczne, etyka, przyroda

      mgr Edyta Kapusta

      nauczyciel mianowany

      nauczyciel religii

      Specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, teologia, wychowanie do życia w rodzinie

      mgr Piotr Knapik
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: wychowanie fizyczne

      mgr Halina Kokoszko
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: religia

       

      mgr Anna Korecka
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: fizyka

      mgr Ewa Kosicka
      Wychowawca kl. 1A
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: pedagogika przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna, etyka

      mgr Joanna Kowalska-Lenart

      nauczyciel świetlicy

      mgr Barbara Kozyra

      Wychowawca kl. 8B
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: przyroda, biologia, chemia, geografia

      mgr Magdalena Krawczyk
      Wychowawca kl. 7A
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: chemia, przyroda, informatyka, matematyka

       

      mgr Joanna Kudlek
      Wychowawca kl. 5B
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: biologia

      mgr Edyta Kulikowska
      Wychowawca
      kl. 1E

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z psychomotoryką, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

      mgr Karolina Kwaśniewska - Grela
      Wychowawca kl. 8E

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: język angielski

      mgr Dominika Kwit
      Wychowawca kl. 5D

      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: język polski, bibliotekarstwo i informacja naukowa, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

       

      mgr Sylwia Lewandowska - Klauza
      Wychowawca kl. 6A
      Nauczyciel stażysta

      Specjalność: język polski

      mgr Elżbieta Lisowska - Bogacz
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język niemiecki, język polski, logopedia

      mgr Aleksandra Mamzer
      Wychowawca kl. 8A
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: filologia polska, bibliotekoznawstwo

      mgr Gabriela Meszczyńska

      Wychowawca kl. 1D

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: pedagogika opiekuńcza i terapeutyczna, wychowanie przedszkolne

      mgr Marta Mitek - Kędzierska
      Nauczyciel świetlicy - kontraktowy

      Specjalność: resocjalizacja

       

      mgr Grażyna Młynarczyk

      Wychowawca kl. 3C

      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: wychowanie przedszkolne

      mgr Anna Odachowska
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: geografia, język angielski

      mgr Magdalena Okpisz
      Wychowawca kl. 1F

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: poradnictwo pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

       

      mgr Anna Olszewska
      Wychowawca kl. 8C
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język niemiecki

      mgr Justyna Onopa

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna

      mgr Wioletta Orzech
      Wychowawca kl. 7B
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: historia, wiedza o społeczeństwie

      mgr Katarzyna Osuch

      Wychowawca kl. 4D

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: język polski, bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

      ks. Grzegorz Pazdro
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: teologia

      mgr Martyna Pedryc
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: logopedia

      lic. Barbara Pela
      Wychowawca kl. 2B
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      mgr Edyta Pęczek
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: język niemiecki

      mgr Anna Puczyńska

      Wychowawca kl. 7C

      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język niemiecki

      mgr Barbara Pyzio
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: kształcenie zintegrowane

       

      mgr Anna Rodziewicz
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język angielski

       

      mgr Alicja Sarniak
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język polski

       

      mgr Marzena Schima - Jakubowska
      Wychowawca kl. 8D
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język niemiecki

      mgr Agata Sitko

      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: pedagogika opiekuńcza, edukacja dla bezpieczeństwa

       

      mgr Monika Skworszczow
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język polski

      mgr Joanna Stach

      Wychowawca kl. 3B

      nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

       

      mgr Grzegorz Stasik
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: teologia

       

      mgr Renata Szczubiała

      Specjalność: matematyka

      mgr Halina Szlendak
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: religia, filologia rosyjska

      mgr Agnieszka Szukała

      Wychowawca kl. 3E

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna i opieka nad dzieckiem, pomoc psychologiczno - pedagogiczna

      mgr Wiesława Szymeczek
      Wychowawca kl. 4A
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: historia

       

      mgr Paula Śliwa
      Wychowawca kl. 4E
      Nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: matematyka

      mgr Jadwiga Trojnar
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: kształcenie  zintegrowane, terapia pedagogiczna

       

      mgr Eleonora Turowska
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: pedagogika

      mgr Katarzyna Trzepizur

      Wychowawca kl. 7D
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język polski, logopedia

      mgr Judyta Wawrzyczek - Skorupa
      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: język polski, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

      mgr Bożena Wertyporoch
      Nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: język polski

       

      mgr Klaudia Wojtyla
      Nauczyciel stażysta

      Specjalność: pedagogika

      mgr Jolanta Zemska

      Wychowawca kl. 5A

      Specjalność: język niemiecki

       

      mgr Iwona Ziółkowska
      Wychowawca kl. 5E

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: język angielski, wiedza o społeczeństwie, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i zespołem Aspergera

      mgr Joanna Zyga

      Wychowawca kl. 2C

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: kształcenie zintegrowane

      mgr Sławomir Zyga
      Wychowawca kl. 7F

      Nauczyciel mianowany

      Specjalność: historia, technika, WOS

       

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
      • sekretariat@zsp-smolec.pl
      • sekretariat@zsp-smolec.pl
      • 71 316 84 61 szkoła Smolec 71 390 68 88 szkoła Jaszkotle 71 316 84 51 przedszkole 531 495 649 zerówki nad ośrodkiem zdrowia
      • ul. Kościelna 2 SMOLEC 55-080 Kąty Wrocławskie
      • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego dalej RODO) informuję Panią/Pana, że: • administratorem podanych danych jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smolcu, ul. Kościelna 2, 55-080 Smolec; • z naszym inspektorem ochrony danych można skontaktować się przez e-mail korzuch@infoic.pl • celem przetwarzania danych jest zapewnienie korespondencji odpowiedniej ewidencji, przechowywania oraz ochrony przed uszkodzeniem, zniszczeniem bądź utratą, a podstawą prawną są art. 6 ust. 1 lit. c) RODO oraz art. 6 ust.1 ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; • podanie danych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe, a konsekwencją niepodania danych jest brak rozpatrzenia korespondencji; • podane dane będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej, zgodnie z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt; • dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa; • przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych oraz do ich sprostowania; • może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jeśli uważa Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza Pani/Pana prawa lub RODO.
  • Galeria zdjęć

      brak danych