Dzień dobry, w związku z powrotem do zajęć dydaktycznych od 23.09.2024r.(poniedziałek),przesyłam informacje dotyczące transportu, które otrzymałam z UMiG w Kątach Wrocławskich.
"Bez transportu do szkoły pozostaną dzieci z: Samotwór, Bogdaszowice do szkoły w Smolcu / Jaszkotle.
Utrudnienia mogą nastąpić na linii nr 75 dla dzieci z Sokolnik na tej linii możliwe będą również opóźnienia
Pozostałe miejscowości mają zapewniony transport niestety z pewnymi niedogodnościami.
Dla dzieci z Bogdaszowic jadących do Małkowic zaplanowano przesiadkę w Kątach SP nr 1.
na dowozie:
P2 6:25 do P1 6:58
na powrotach
P1 12:32 do P2 12:39 oraz P1 15:05 do P2 15:14
Proszę, żeby te przesiadki zostały objęte również nadzorem nauczyciela z SP 1 na czas oczekiwania dzieci na drugi autobus.
Proszę o publikacje rozkładów pod informacją o otwarciu szkół".
Robert Otczyk