- Ramowy rozkład dnia
- PROGRAM WYCHOWAWCZY
- Konsultacje
- Programy ogólnopolskie
- KONCEPCJA PRACY PLACÓWKI
- Zestaw programów
- Regulamin karty ATMS Kids
- Program - Dziecko zdolne
- Harmonogramy zajęć z języka...
- Program logopedii
- Procedury związane z COVID-19
- Zebrania 2021/22
- Imprezy przedszkolne w II półroczu
- Pedagog, psycholog, logopeda
- Catering
- Procedura odbioru dziecka
Konsultacje
KONSULTACJE NAUCZYCIELI I SPECJALISTÓW PRZEDSZKOLA
ROK SZKOLNY 2023/2024
Prosimy o wcześniejsze umawianie możliwości konsultacji
GRUPA
NAUCZYCIEL
TERMIN
PSZCZÓŁKI
Sylwia Kryca
wtorek i czwartek:
tygodnie parzyste 11:30-12:00
(06,08,20,22/02; 05,07,19,21/03; 02,04,16,18,30/04; 14,16,28/05; 11,13,25,27/06)
tygodnie nieparzyste 12:00-12:30
(30/01; 01,13,15,27,29/02; 12,14,26,28/03; 09,11,23,25,/04; 07,09,21,23/05; 04,06,18,20/06)
Justyna Owczarek
wtorek i czwartek:
tygodnie parzyste 12:00-12:30
(06,08,20,22/02; 05,07,19,21/03; 02,04,16,18,30/04; 14,16,28/05; 11,13,25,27/06)
tygodnie nieparzyste 11:30-12:00
(30/01; 01,13,15,27,29/02; 12,14,26,28/03; 09,11,23,25,/04; 07,09,21,23/05; 04,06,18,20/06)
GWIAZDKI
Aleksandra Kos
piątek: 11:00 – 12:00
Jolanta Bartkowska
wtorek: 11:30 – 12:30
MISIE
Kamila Bury
poniedziałek i wtorek:
tygodnie parzyste 11:30-12:00
(05,06,19,20/02; 04,05,18,19/03; 02,15,16,29,30/04; 13,14,27,28/05; 10,11,24,25/06)
tygodnie nieparzyste 12:00-12:30
(30,31/01; 12,13,26,27/02; 11,12,25,26/03; 08,09,22,23/04; 06,07,20,21/05; 03,04,17,18/06)
Anna Wiśniewska
codziennie:
tygodnie parzyste 12:00-12:30
tygodnie nieparzyste 11:30-12:00
BIEDRONKI
Joanna Schmiedel
poniedziałek:
tygodnie parzyste 12:00-13:00
(05,19/02; 04,18/03; 11,03/04-środa; 15,29/04; 13,27/05; 10,24/06)
tygodnie nieparzyste 11:00-12:00
(29/01; 12,26/02; 11,25/03; 08,22/04; 06,20/05; 03,17/06)
Liudmila Sytnyk
środa:
tygodnie parzyste 11:00-12:00
(07,21/02; 06,20/03; 03,17/04; 15,29/05; 12,26/06)
tygodnie nieparzyste 12:00-13:00
(31/01; 14,28/02; 13,27/03; 10,24/04; 08,22/05; 05,19/06)
MOTYLKI
Anna Kwit
Wtorek: 11:00-12:00
(30/01; 06,13,20,27/02; 05,12,19,26/03; 02,09,16,23,30/04; 07,14,21,28/05; 03,10,17,24/06)
Kamila Wesołowska
poniedziałek: 11:00-12:00
ŻABKI
Barbara Bernatowicz
poniedziałek: 12:00-13:00
Edyta Kulikowska
poniedziałek: 10:00-11:00
0A
Marta Woźniak
tygodnie parzyste 12:00-13:00
(07,21/02; 06,21/03; 04,17,30/04; 15,29/05; 12,26/06)
tygodnie nieparzyste 11:00-12:00
(31/01; 14,28/02; 13,27/03; 10,24/04; 08,22/05; 05,19/06)
Marta Biś
tygodnie parzyste 11:00-12:00
(06,20/02; 05,19/03; 02,16,30/04; 14,28/05; 11,25/06)
tygodnie nieparzyste 12:00-12:30
(29,30/01; 12,13,26,27/02; 11,12,25,26/03; 08,09,22,23/04; 06,07,20,21/05; 03,04,17,18/06)
0B
Izabela Kowalik
poniedziałek:
tygodnie parzyste 12:00-13:00
(05,19/02; 04,18/03; 15,29/04; 13,27/05; 10,24/06)
tygodnie nieparzyste 11:00-12:00
(29/01; 12,26/02; 11,25/03; 08,22/04; 06,20/05; 03,17/06)
Łucja Kołodziejczyk
tygodnie parzyste 11:30-12:00
(06,07,19,20/02; 05,06,19,20/03; 03,04,16,17,29,30/04; 14,15,28,29/05; 11,12,26,27/06)
tygodnie nieparzyste 12:00-13:00
(29/01; 14,27/02; 12,26/03; 09,23/04; 07,21/05; 04,18/06)
0C
Irena Żygadło
środa, piątek: 16:00-16:30
Grażyna Młynarczyk
środa: 10:15-11:15
0D Patrycja Lang środa: 15:30-16:30 PEDAGOG
Agata Sitko
środa: 8:00-9:00
PSYCHOLOG
Karolina Zwolińska
środa: 8:00-9:00
LOGOPEDA
Barbara Główka
środa: 8:30-9:00
czwartek: 8:30-9:00