Nawigacja

Nauczyciele w szkole

Nauczyciele:

mgr Bogumiła Abramek
Wychowawca kl. 2A
Nauczyciel mianowany

Specjalność: kształcenie zintegrowane

mgr Krystyna Banach

Nauczyciel

Specjalność: plastyka

mgr Jolanta Bawełkiewicz

Wychowawca kl. 4E

Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

 

 

mgr Joanna Berbeka

Nauczyciel mianowany

Specjalność: fizyka

mgr Agata Bielawska

Nauczyciel świetlicy

Specjalność: pedagogika opiekuńcza

mgr Katarzyna Burnat

Wychowawca kl. 6A
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: biologia, przyroda, rytmika

 

 

mgr Renata Burzawa
Nauczyciel mianowany

Specjalność: plastyka, muzyka, rytmika

mgr Jolanta Chmiel
Wychowawca kl. 2E
Nauczyciel mianowany

Specjalność: pedagogika rodzinna, pedagogika zdrowia z arteterapią, edukacja przedszkolna

 

mgr Małgorzata Demków
Wychowawca kl. 8C
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: wychowanie fizyczne

mgr Michał Demski
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: matematyka

 

mgr Aleksandra Deryło
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: matematyka

mgr Anna Dudek - Duda

Wychowawca kl. 2B

nauczyciel mianowany

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym; terapia pedagogiczna

mgr Iwona Dudzik

Wychowawca kl. 3A

nauczyciel mianowany

Specjalność: pedagogika opiekuńcza z terapią, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

mgr Anna Dulęba

Wychowawca kl. 3C

nauczyciel kontraktowy

Specjalność: nauczanie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne; resocjalizacja

Wiesława Figiel

Wychowawca kl. 1C

nauczyciel mianowany

absolwentka Studium Nauczycielskiego

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

mgr Grażyna Gibała

Nauczyciel mianowany

Specjalność: przyroda

 

mgr Katarzyna Głuszczak
Nauczyciel świetlicy

Specjalność:

 

mgr Anna Godzwon
Wychowawca kl. 5D

Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: matematyka,informatyka

 

mgr inż. Marta Gołąb - Teodorowska
Nauczyciel mianowany

Specjalność: matematyka i informatyka

 

mgr Małgorzata Grela
Nauczyciel mianowany

Specjalność: informatyka

 

mgr Natalia Hoffman - Hulak

Wychowawca kl. 5B

Nauczyciel

Specjalność: filologia angielska

mgr Aneta Jakubiec - Pińczuk
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: psycholog, oligofrenopedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

mgr Grażyna Jarża
Wychowawca kl. 6C

Nauczyciel mianowany

Specjalność: wychowanie fizyczne, etyka, przyroda

mgr Edyta Kapusta

nauczyciel mianowany

nauczyciel religii

Specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, teologia, wychowanie do życia w rodzinie

Bożena Kij
Nauczyciel mianowany

absolwentka Studium Nauczycielskiego

Specjalność: bibliotekarstwo, kształcenie zintegrowane

 

mgr Piotr Knapik
Wychowawca kl.
8B
Nauczyciel stażysta

Specjalność: wychowanie fizyczne

mgr Halina Kokoszko
Nauczyciel mianowany

Specjalność: religia

mgr Krystyna Komarnicka
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: informatyka, matematyka, chemia, ochrona i kształtowanie środowiska

 

mgr Anna Korecka
Nauczyciel mianowany

Specjalność: fizyka

mgr Ewa Kosicka
Wychowawca kl. 1A
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: kształcenie zintegrowane, etyka

mgr Izabela Kowalik

nauczyciel kontraktowy

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, filologia germańska

mgr Joanna Kowalska-Lenart

nauczyciel świetlicy

mgr Barbara Kozyra

Wychowawca kl. 5B
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: przyroda, biologia, chemia

 

mgr Joanna Kudlek
Wychowawca kl. 7A
Nauczyciel mianowany

Specjalność: biologia

mgr Karolina Kwaśniewska - Grela
Wychowawca kl.
5E
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: język angielski

mgr Dominika Kwit
Wychowawca kl. 5A
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: język polski, bibliotekarstwo i informacja naukowa, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

 

mgr Sylwia Lewandowska - Klauza
Nauczyciel stażysta

Specjalność: język polski

mgr Grzegorz Lichwa
Wychowawca kl. 4A
Nauczyciel mianowany

Specjalność: wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika

 

mgr Elżbieta Lisowska - Bogacz
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: język niemiecki, język polski, logopedia

Justyna Łomnicka
nauczyciel mianowany

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
 

mgr Aleksandra Mamzer
Nauczyciel mianowany

Specjalność: bibliotekarstwo

mgr Gabriela Meszczyńska

Wychowawca kl. 1D

nauczyciel mianowany

Specjalność: pedagogika opiekuńcza i terapeutyczna, wychowanie przedszkolne

mgr Agnieszka Migas
Nauczyciel stażysta

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego

 

mgr Barbara Mistecka
Nauczyciel stażysta

Specjalność: edukacja dla bezpieczeństwa

 

mgr Marta Mitek - Kędzierska
Nauczyciel świetlicy - stażysta

Specjalność: resocjalizacja

mgr Marta Najder - Czarnecka

Wychowawca kl. 1E

Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: pedagogika opiekunczo - wychowawcza, doradztwo rodzinne, edukacja wczesnoszkolna

 

mgr Danuta Nowak
Nauczyciel mianowany

Specjalność: matematyka

mgr Anna Odachowska
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: geografia, język angielski

 

mgr Magdalena Okpisz
Nauczyciel świetlicy

Specjalność:

 

mgr Anna Olszewska
Wychowawca kl. III C
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

mgr Justyna Onopa

nauczyciel kontraktowy

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna

mgr Wioletta Orzech
Wychowawca kl. 4B
Nauczyciel mianowany

Specjalność: historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Katarzyna Osuch

Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: język polski, bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

ks. Grzegorz Pazdro
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: teologia

lic. Barbara Pela
Wychowawca kl. 2D
Nauczyciel mianowany

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
 

mgr Edyta Pęczek
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

 

mgr Małgorzata Płatkowska
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

mgr Martyna Pedryc
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: logopedia

mgr Anna Puczyńska

Wychowawca kl. 4C

Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

mgr Barbara Pyzio
Wychowawca kl. 1B
Nauczyciel mianowany

Specjalność: kształcenie zintegrowane

 

mgr Anna Rodziewicz
Wychowawca kl. 7C
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język angielski

 

mgr Alicja Sarniak
Wychowawca kl. III A
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język polski

 

mgr Marzena Schima - Jakubowska
Wychowawca kl. III B
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język niemiecki

 

mgr Monika Skworszczow
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język polski

 

mgr Grzegorz Stasik
Nauczyciel stażysta

Specjalność: teologia

mgr Halina Szlendak
Nauczyciel mianowany

Specjalność: religia, filologia rosyjska

 

mgr Alicja Szymańska

Nauczyciel mianowany

Specjalność: język polski, logopedia

mgr Wiesława Szymeczek
Wychowawca kl. 8A
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: historia

mgr Jadwiga Trojnar
Wychowawca kl. 3B
Nauczyciel mianowany

Specjalność: kształcenie  zintegrowane, terapia pedagogiczna

 

mgr Eleonora Turowska
Nauczyciel mianowany

Specjalność: pedagogika

mgr Katarzyna Trzepizur

Wychowawca kl. 4D
Nauczyciel dyplomowany

Specjalność: język polski, logopedia

mgr Judyta Wawrzyczek - Skorupa
Wychowawca kl. 6B
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: język polski, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

mgr Bożena Wertyporoch
Wychowawca kl. 7B
Nauczyciel mianowany

Specjalność: język polski

mgr Kamila Wesołowska

nauczyciel kontraktowy

Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

 

mgr Klaudia Wojtyla
Nauczyciel stażysta

Specjalność: pedagogika

mgr Jolanta Zemska
Wychowawca kl. 5C
Nauczyciel

Specjalność: język niemiecki

 

mgr Iwona Ziółkowska
Nauczyciel kontraktowy

Specjalność: język angielski

 

mgr Andrzej Zmysłowski
Nauczyciel stażysta

Specjalność: język angielski

mgr Joanna Zyga

Wychowawca kl. 2C

Nauczyciel mianowany

Specjalność: kształcenie zintegrowane

mgr Sławomir Zyga
Wychowawca kl. 4F

Nauczyciel mianowany

Specjalność: historia, technika, WOS

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
    ul. Kościelna 2
    SMOLEC
    55-080 Kąty Wrocławskie
  • 71 316 84 61 szkoła
    71 316 84 51 przedszkole

Galeria zdjęć