• Wychowawcy przedszkolni:

       

      mgr Laura Anioł

      Wychowawca grupy Sówki

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: integracyjne wychowanie przedszkolne i wychowanie przedszkolne, terapeuta integracji sensorycznej

      mgr Agnieszka Chudy

      Wychowawca grupy 0C

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z diagnostyką pedagogiczną, resocjalizacja

      mgr Magdalena Jeske

      Wychowawca grupy 0D

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, praca socjalna.

      mgr Edyta Kapusta

      nauczyciel mianowany

      nauczyciel religii

      Specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, teologia, wychowanie do życia w rodzinie
      mgr Łucja Kołodziejczyk

      Wychowawca grupy Iskierki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka

       

      mgr Aleksandra Kos

      Wychowawca grupy Iskierki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: filologia polska, język polski z edukacją wczesnoszkolną, wczesne wspomaganie dziecka z psychomotoryką

      mgr Izabela Kowalik
      Wychowawca grupy Rybki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, filologia germańska

      mgr Edyta Kulikowska
      Wychowawca grupy 0A

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z psychomotoryką, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

      mgr Daria Kulok


      Wychowawca grupy 0A

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: Kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkolna, terapia pedagogiczna

      mgr Anna Kwit

      Wychowawca grupy 0D

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      mgr Patrycja Lang

      Wychowawca grupy Żabki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

      mgr Beata Lewandowska-Ilnicka

      Wychowawca grupy Żabki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: pedagogika - kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkolna

      mgr Magdalena Okpisz
      Wychowawca grupy 0B

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: poradnictwo pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      mgr Justyna Onopa

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna

      Iwona Parafianowicz

      Wychowawca grupy Sówki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

      mgr Elżbieta Piszczek

      Wychowawca grupy Jeżyki
      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

      mgr Żaneta Porochońska

      Wychowawca grupy Biedronki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: pedagogika - resocjalizacja, poradnictwo psychologiczno - pedagogiczne, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

      mgr Joanna Schmiedel

      Wychowawca grupy Jeżyki

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, filologia rosyjska

      mgr Aurelia Wawrowska

      Logopeda

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: logopedia, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika

      mgr Kamila Wesołowska

      Wychowawca grupy 0B

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

      mgr Ewelina Wieczorek

      Wychowawca grupy Rybki

      nauczyciel kontraktowy

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne

      mgr Marta Woźniak

      Wychowawca grupy Biedronki

      nauczyciel mianowany

      Specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

      mgr Irena Żygadło

      Wychowawca grupy 0C

      nauczyciel dyplomowany

      Specjalność: pedagogika w zakresie nauczania początkowego i przedszkolnego, terapia pedagogiczna

       

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu
      • sekretariat@zsp-smolec.pl
      • sekretariat@zsp-smolec.pl
      • 71 316 84 61 szkoła Smolec 71 390 68 88 szkoła Jaszkotle 71 316 84 51 przedszkole 531 495 649 zerówki nad ośrodkiem zdrowia
      • ul. Kościelna 2 SMOLEC 55-080 Kąty Wrocławskie
      • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego dalej RODO) informuję Panią/Pana, że: • administratorem podanych danych jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smolcu, ul. Kościelna 2, 55-080 Smolec; • z naszym inspektorem ochrony danych można skontaktować się przez e-mail korzuch@infoic.pl • celem przetwarzania danych jest zapewnienie korespondencji odpowiedniej ewidencji, przechowywania oraz ochrony przed uszkodzeniem, zniszczeniem bądź utratą, a podstawą prawną są art. 6 ust. 1 lit. c) RODO oraz art. 6 ust.1 ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; • podanie danych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe, a konsekwencją niepodania danych jest brak rozpatrzenia korespondencji; • podane dane będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej, zgodnie z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt; • dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa; • przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych oraz do ich sprostowania; • może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jeśli uważa Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza Pani/Pana prawa lub RODO.
  • Galeria zdjęć

    • Dzień Przedszkolaka - Rybki
    • Dzień Przedszkolaka 0ab
    • Sprzątanie świata
    • Dzień Przedszkolaka - Iskierki
    • Dzień Przedszkolaka - Jeżyki
    • Kubusiowi przyjaciele natury
    • Pizza - 0C
    • Zdalna nauka - 0C
    • Instrumenty muzyczne - Jeżyki
    • Niemiecki w przedszkolu - zdalne nauczanie
    • Dzień Ziemi
    • Zdalna nauka 0B